maart
2026
Inschrijving Bernhoven Loopt Warm geopend!
Goed nieuws: de inschrijving voor Bernhoven Loopt Warm is officieel geopend! Op woensdag 17 juni om 19.00 uur komen we samen in beweging tijdens dit sportieve en verbindende evenement.
De Infuuts
We lopen dit jaar voor de Infuuts. Een fiets waarmee zieke kinderen opgenomen in Bernhoven gewoon kind kunnen zijn, ook als ze een infuus hebben. Ze kunnen veilig fietsen, blijven in beweging en voelen zich beter. En de ouders? Die mogen eindelijk stoppen met sprintjes trekken achter een infuuspaal.
Met jouw deelname draag je dus niet alleen bij aan een gezellige en actieve avond, maar ook aan een mooi doel binnen ons ziekenhuis.
Wandelen of hardlopen
Of je nu kiest voor wandelen of hardlopen, jong of oud bent, beginner of ervaren loper: iedereen kan meedoen. Je kunt deelnemen aan:
• 5 km wandelen
• 5 km hardlopen
• 10 km hardlopen
Iedere groep volgt een eigen route over verharde paden, zodat iedereen in een prettig tempo kan deelnemen.
Doe je mee?
De inschrijfkosten bedragen € 17,50 per persoon. De opbrengst gaat naar de Infuuts.
Kortom: trek je sportieve schoenen aan en doe mee!
Inschrijven Bernhoven Loopt Warm
Er is plek voor maximaal 800 deelnemers, dus tijdig inschrijven wordt aangeraden.
Misschien vind je deze berichten ook interessant
Naar het nieuwsoverzicht
juni
2026
Hoe bijzonder is dit?
Op de avond van Bernhoven Loopt Warm (17 juni 2026)…
Meer informatie
mei
2026
Loop jij de Nijmeegse 4Daagse? Weemen Foundation zoekt wandelaars.
De Weemen Foundation loopt dit jaar de Nijmeegse 4Daagse en…
Meer informatie
mei
2026
Tweede mobiele hospicekamer
Bij Bernhoven is een tweede mobiele hospicekar in gebruik genomen.
Meer informatie