juli
2026
Kunstveiling Kunst & Co brengt €638 op
Tijdens de Open Lesweek van Kunst & Co (13 t/m 19 juni) kregen bezoekers de kans om prachtige kunstwerken te bewonderen en mee naar huis te nemen. De veiling leverde een mooie opbrengst op van € 638 voor Vrienden van Bernhoven.
Met deze bijdrage komt de realisatie van de Ontmoetingstuin weer een stap dichterbij. De opbrengst is bestemd voor de speelelementen in de tuin, zodat ook kinderen tijdens een ziekenhuisbezoek een plek hebben om te spelen, te ontdekken en even zorgeloos kind te zijn.
Wij zijn ontzettend dankbaar voor dit prachtige initiatief. Een groot compliment aan Kunst & Co, alle kunstenaars die hun werk beschikbaar stelden en natuurlijk aan iedereen die een kunstwerk heeft gekocht of op een andere manier heeft bijgedragen.
Samen maken we een warmere en gastvrijere plek.
Misschien vind je deze berichten ook interessant
Naar het nieuwsoverzicht
oktober
2026
Vernieuwde lounge op verpleegafdeling B4 klaar voor gebruik!
Een fijne plek om samen te komen, te ontspannen en…
Meer informatie
oktober
2026
15 maanden, 15 Bernieknuffels en heel veel dankbaarheid!
Wat een hartverwarmend gebaar van Evi en haar ouders! Na…
Meer informatie
oktober
2026
Word jij Roparunner in 2027?
Van 15 t/m 17 mei 2027 staat alles weer in…
Meer informatie