januari
2024
Save the date!
Heb jij nieuwe sportieve voornemens gemaakt voor het nieuwe jaar? Voeg daad bij woord en doe mee aan het sportieve evenement de EsteRun of de Maasdijk en steun de Vrienden van Bernhoven!
De Vrienden van Bernhoven is dit jaar bij twee sportieve evenementen het goede doel. Hier zijn wij ontzettend blij mee want bij deze bijdragen kunnen wij de chemokamers aankleden. Een waardevol project, want dit bevordert het welzijn van onze oncologische patiënten.
EsteRun
Op zondag 26 mei 2024 kun je als wandelaar en hardloper mee doen aan de EsteRun. Klik hier voor meer informatie.
Maasdijk
In het weekend van 15 en 16 juni 2024 vindt de Maasdijk plaats. Een sportief evenement met diverse deelnamemogelijkheden, zoals: wandelen, hardlopen, triathlon, me-moveren, inline skating of steppen. Klik hier voor meer informatie!
Misschien vind je deze berichten ook interessant
Naar het nieuwsoverzicht
april
2026
Trots op wat we samen bereikten in 2025
Met trots presenteren wij het jaarverslag en de jaarrekening over…
Meer informatie
maart
2026
Heb jij het al gezien?
Ons logo en Bernie staan nu op de draaideur in…
Meer informatie
maart
2026
Bernhoven Golfdag 2026: golf mee voor een groenere omgeving
Op woensdag 20 mei 2026 organiseren de Vrienden van Bernhoven…
Meer informatie