juli
2026
Zorgdesktop-veiling en marktkraam leveren € 2.500 op voor de Ontmoetingstuin
Een prachtige opbrengst dankzij de collega's van het programma Zorgdesktop – Het nieuwe Elektronisch Patiëntendossier (EPD). Met een veiling en een marktkraam werd maar liefst € 2.500 opgehaald voor de Ontmoetingstuin van Vrienden van Bernhoven.
In juni werden tijdens een veiling diverse materialen en gadgets uit het Zorgdesktop-programma geveild. Tijdens het afsluitende eindfeest kreeg deze actie een vervolg met een gezellige marktkraam, waar collega's nog allerlei bijzondere items konden kopen. Van (snoep)potten en tasjes tot andere leuke herinneringen aan het programma: alles vond een nieuwe eigenaar.
Het enthousiasme was groot. Collega's gingen niet alleen naar huis met een tastbare herinnering, maar droegen tegelijkertijd bij aan een bijzonder doel. De volledige opbrengst van € 2.500 komt ten goede aan de Ontmoetingstuin: een groene ontmoetingsplek waar patiënten, naasten, bezoekers en medewerkers straks even kunnen ontsnappen aan de drukte van het ziekenhuis en tot rust kunnen komen.
Wij bedanken iedereen die heeft meegeboden, gekocht en meegeholpen aan deze actie. Dankzij jullie betrokkenheid komt de realisatie van de Ontmoetingstuin weer een stap dichterbij.
Misschien vind je deze berichten ook interessant
Naar het nieuwsoverzicht
juli
2026
Gouden jubileum levert gouden bijdrage op voor de speelkamer
Ter gelegenheid van het 50-jarig jubileum van Vloerenbedrijf Van Rijbroek…
Meer informatie
juli
2026
Kunstveiling Kunst & Co brengt €638 op
Tijdens de Open Lesweek van Kunst & Co (13 t/m…
Meer informatie
juli
2026
Save the date: Lions Bernhovenrally op zondag 20 september
Op zondag 20 september 2026 organiseren Lions Uden/Veghel en Vrienden…
Meer informatie