Skip to Content
17
april
2024

Afscheid Til van Rooij

17 april waren wij aanwezig bij het minisymposium ‘Samen werken aan gezondheid’. Dit minisymposium is door Bernhoven ter gelegenheid van het pensioen van Til van Rooij georganiseerd, mede omdat haar hart ❤️ ligt bij het verbinden van verschillende organisaties om samen te werken aan de gezonde inwoner in onze regio.

In plaats van een persoonlijk cadeau van de genodigden stelt Til een bijdrage aan de Vrienden van Bernhoven op prijs. De bijdrage gaat naar het project ‘Upgrade van de bloedafnamekamer voor kinderen’, bedoelt om de ervaring van kinderen bij een bloedafname te verbeteren. Deze kamer is een plek waar kinderen vaak spanning en angst ervaren. Graag transformeren we deze ruimte in een warmere en geruststellende omgeving, onder andere door het aanbrengen van een sneeuw- en bubbelpaneel.

Wij zijn Til enorm dankbaar voor haar jarenlange inzet voor Bernhoven, maar liefst 45 jaar, en haar warme betrokkenheid bij de Vrienden van Bernhoven ❤️. Dank je wel!
En niet te vergeten gefeliciteerd Til met je welverdiende Osje van Verdienste!

Deze pagina delen op