Skip to Content
31
december
2023

Terugblik 2023

De laatste dag van het jaar 2023. Een dag om terug te kijken en dankbaar te zijn voor alle giften die wij hebben ontvangen en daardoor negen waardevolle projecten hebben kunnen realiseren!

Wij kijken uit naar 2024 waarin we verwachten de eerste mobiele hospicekamer te introduceren als ook de waaktas. Brengen we de raamfolie aan op de infuuskamer van het Ambulant Centrum, op de patiรซntenkamers van de Kinder- en jongerenafdeling en niet te vergeten op de inpandige spreekkamers op de polikliniek oncologie.
Dankzij de bijdrage van de Bernhovenrally 2023 kunnen wij speciaal voor kinderen, voor wie geluk of gezondheid niet vanzelfsprekend is, op de functieafdeling een kinderhoek creรซren.
Dit alles was niet mogelijk geweest met de steun van velen, zoals onze Bedrijfsvrienden, diverse vermogensfondsen, inzet van serviceclubs maar zeker was dit allemaal niet mogelijk geweest zonder jouw steun๏ธ!
Dank jullie wel! Hopelijk mogen wij in het nieuwe jaar opnieuw op jouw steun rekenen!
๐—ช๐—ถ๐—ท ๐˜„๐—ฒ๐—ป๐˜€๐—ฒ๐—ป ๐—ท๐—ผ๐˜‚ ๐—ฒ๐—ฒ๐—ป ๐—ต๐—ฒ๐—น๐—ฒ ๐—ณ๐—ถ๐—ท๐—ป๐—ฒ ๐—ท๐—ฎ๐—ฎ๐—ฟ๐˜„๐—ถ๐˜€๐˜€๐—ฒ๐—น๐—ถ๐—ป๐—ด ๐—ฒ๐—ป ๐—ฒ๐—ฒ๐—ป ๐—ด๐—ฒ๐˜‡๐—ผ๐—ป๐—ฑ & ๐—น๐—ถ๐—ฒ๐—ณ๐—ฑ๐—ฒ๐˜ƒ๐—ผ๐—น ๐Ÿฎ๐Ÿฌ๐Ÿฎ๐Ÿฐ. ๐—ข๐—ฝ ๐—ฒ๐—ฒ๐—ป ๐—ป๐—ถ๐—ฒ๐˜‚๐˜„ ๐—ท๐—ฎ๐—ฎ๐—ฟ ๐˜ƒ๐—ผ๐—น ๐—น๐—ถ๐—ฐ๐—ต๐˜๐—ฝ๐˜‚๐—ป๐˜๐—ท๐—ฒ๐˜€ ๐˜ƒ๐—ฎ๐—ป ๐—น๐—ถ๐—ฒ๐—ณ๐—ฑ๐—ฒ.
Deze pagina delen op